24 серпня відбудеться відзначення річниці з дня проголошення незалежності нашої держави. Зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч святкування у Золотоноші пройдуть у локаційному форматі. До того ж, організатори дійства взяли за мету відійти від шаблонності та усталених стереотипів.

Розважальних заходів планують багато, але усі вони проходитимуть на визначеній території. Про це сайту Золотоноша.City розповіла заступник міського голови з гуманітарного напрямку Мар’яна Ніщенко.

– На кожній локації захід триватиме 2-3 години, – запевнила посадовиця. – Тому містяни встигнуть побувати на багатьох, відповідно до своїх уподобань.

О 9 ранку міські владці вшанують пам’ять загиблих золотонісців у зоні проведення АТО і покладуть квіти до підніжжя пам’ятника героям Небесної сотні.

Традиційні гвоздики ляжуть біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Мітинги та виступи посадовців – у минулому.

9.15. На центральній площі міста, Героїв Майдану, розпочнеться патріотична акція «З любов’ю до України!», у якій будуть задіяні військовослужбовці, діти, молодь. Буде представлена хореографічно-музична композиція, яка продемонструє різні віхи становлення держави – від поразок до успіхів і звитяг. На меті – продемонструвати і згадати, якою ціною нам дісталася незалежність.

О 10 годині розпочнуть виступи вуличні музиканти. Дебют місцевих талановитих маестро на День молоді дуже сподобався золотонісцям. Тому вирішили залучити їх і на загальноміське свято, але цього разу вони даруватимуть гарний настрій і чаруватимуть віртуозною грою значно довше. Локації – традиційні: біля пам’ятного знаку «Танк», на алеї троянд, центральній площі, на вході до парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, на площі біля Торгового центру і на зеленій зоні біля фонтанів. 24 серпня звучатиме виключно українська музика – пісні та стародавні мелодії.

Для любителів фотосесій на площі будуть встановлені оригінальні фотозони. Ця новинка вже стала традицією для містян та гостей і навіть неприхильники знімків намагаються залишити світлину на згадку

12.00 – гра муніципального духового оркестру.

О 16 годині розпочнеться програма для молоді. Вперше у Золотоноші відбудеться «Street Fest Zolo» – вуличний спортивний фестиваль. Його мета – розвивати різнорівневі спортивні напрямки.

Локації фестивалю:

– «Спортивні перлини» (танцювальний майданчик, парк) – показові виступи спортивних клубів «Vertex», «Feniх», дитячо-юнацької спортивної школи;

– «Екстрим» (перед пам’ятником Т. Шевченка) – показові виступи неформального молодіжного об’єднання біеміксерів, скейтерів та самокатерів;

– «Стрітбол» (парк) – показові виступи ГО «Ліга-Баскет»;

– «Графіті-style» (перед БДЮТ) – конкурс на кращий малюнок-графіті. До участі будуть допущені 8 попередньо відібраних учасників на основі запропонованих ескізів. Тематика – національно-патріотичний малюнок;

– «Ігрозона» (парк) – мотузковий квест для дітей та молоді;

– «Художня майстерка» (парк) – майстер-клас з декоративного прикладного розпису;

– «Фотосушка» (парк) – виставка фоторобіт учасників молодіжного клубу журналістики.

На Садовому проїзді можна буде побачити фітнес на батутах. Працівники Національної поліції покажуть навички «Школи оборони».

Фестивальний марафон завершиться о 18 годині.

«Street Fest Zolo» проводиться з ініціативи та за підтримки міського голови Золотоноші, відділу культури, служби у справах дітей, молоді та спорту, ГО «Центр розвитку молоді».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).