Останній робочий день передвеликоднього тижня став одним із знакових для комунального господарства нашої громади: комунальний автопарк поповнився новою потрібною одиницею – новеньким, потужним муловсмоктувачем.

Ця техніка, як знахідка для наших комунальників, адже її функціональні можливості не обмежуються відкачуванням рідких нечистот. За допомоги цього муловсмоктувального автомобіля можна очищати зливову каналізацію, використовувати при роботах на каналізаційних насосних станціях та на очисних спорудах. Її переваги над звичайними асенізаційними автомобілями, які наявні на озброєні комунальників “Міськводоканалу”, очевидні – новий автомобіль може збирати нечистоти густішими за консистенцією ніж старі автомобілі. Це значно розширює коло можливостей комунальників та замінить ручну роботу, що в свою чергу пришвидшить виконання робіт.

Як зазначив начальник управління ЖКГ Артем Харін, цей автомобіль придбали на умовах фінансового лізингу. Швидке підписання угоди між КП “Міський водоканал” та “Укргазбанком” стало можливим завдяки багаторічній тісній співпраці та злагодженій роботі комунального підприємства із нашим управлінням, членами виконкому та депутатським корпусом міської ради.

Автомобіль, який поповнив автопарк комунальної техніки, сконструйований на шасі автомобіля МАЗ 53440С2 з колісною формулою 4х2. Продуктивність насоса – 730 кубічних метра на годину, за 6-8 хвилин він повністю заповнює 8 метрів кубічних цистерни. Глибина всмоктування – майже сім метрів, наявний поворотний всмоктувальний трубопровід, котрий дає змогу працювати, наприклад, на дорозі, створюючи мінімальну незручність для автомобілістів. Також на передній частині автомобіля встановлено гідравлічне обладнання, придбаний снігоприбиральний відвал, що дозволяє використовувати цей автомобіль не лише для відкачування нечистот, а й для використання його у зимовий період при розчищенні доріг.

Цей автомобіль не єдиний, що у цьому році поповнить автопарк комунального підприємства. У наших планах придбати й інші транспортні засоби, завдяки яким можна буде пришвидшити реалізацію багатьох проектів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).