В міській раді відбулась нарада за участю представників влади та місцевого АТП щодо врегулювання руху міських автобусів. На зустріч були запрошені директор автопарку Петро Малишко, директор АТП Володимир Кузьменко, посадовці Олег МаслоНаталія СьомакМар’яна НіщенкоОлександр ФлоренкоВікторія Остроглазова, а також депутати міської ради Олексій Слюсар і Валентина Боченкова.

Міський голова Віталій Войцехівський проаналізував усі побажання та запити містян, що надійшли на гарячу лінію та обговорювалися у соціальних мережах. Дав доручення директору Золотоніського АТП в оперативному порядку здійснити все задля того, щоб перевезення місцевих жителів стало більш комфортним.

Як результат, з понеділка буде введено додатковий автобус, що курсуватиме маршрутом № 5. Віднині ранкова “п’ятірка” матиме два рейси – перший о 7:30, другий о 7:45. Крім того, за проханнями містян, цей маршрут здійснюватиме додатковий рейс і о 14:20.+

Протягом тижня буде проаналізована ситуація і щодо руху автобуса №1. За місяць намагатимуться ввести рейси сільських автобусів із зупинкою на Недільному ринку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).