Зимові канікули для школярів Золотоноші розпочалися з 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно. У вечірній час молоді на вулицях міста побільшало, тим паче вечірнім прогулянкам сприймає сніжна зима.

Одночасно додалося роботи службовцям у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту й працівникам поліції, які спільно проводять рейд «Канікули». Мета – виявлення порушень правил торгівлі щодо продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.

Традиційно перевіряли місця масового збору молоді. Незважаючи на хуртовину, яка розгулялась вулицями вечірнього міста, десяток підлітків зібрались на стадіоні. А щоб розваги приправити екстримом – на санчатах з’їзджали прямо в річку Золотоношку.

Працівники поліції та служби провели з дітьми профілактичну бесіду щодо правил поводження на льоду, недопущення вчинення правопорушень та про шкоду алкоголю дитячому організму.

Рейди триватимуть і надалі. Представники служб звертаються до батьків і закликають більше приділяти уваги зайнятості дітей на канікулах, щоб їх недитячі розваги не вдарили по гаманцях дорослих у вигляді штрафів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).