14 червня викладачі Будинку дитячої та юнацької творчості разом з із спеціалістами міського Будинку культури десантувалися біля залізничного вокзалу. Озброєні щітками та фарбою, а ще хорошим настроєм взялися за оновлення сюжетних малюнків на бетоні. Ця локація розташована на околиці Золотоноші, де стартує найдовша центральна вулиця міста – Шевченка. Пише Золотоноша.City

Напередодні директор ТОВ «380 В» Владислав Восколович зазначив, що у ближній перспективі – облаштувати вуличне освітлення у районі залізничного вокзалу – від Згарського переїзду до повороту на маслокомбінат. Для цього енергетики товариства встановлять 14 опор з ліхтарями.

Цього ж дня у центрі міста стартували роботи з реставрації міських водограїв. Зазвичай, «заморожену» локацію працівники благоустрою щороку повертають до життя у кінці квітня. Фонтани – свого роду дзвіночки літнього періоду. Та цьогоріч ця локація стояла замертво до середини червня. Від понад 10-річної експлуатації фонтани потребують заміни зношених елементів.

Їх долю вирішили депутати: на травневій сесії міськради виділили кошти на реконструкцію.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).