Міністерством юстиції на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України з 26 червня 2015 запроваджено пілотний проект, який надав змогу фізичним особам подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет з використанням Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Метою запуску сервісу є спрощення процедури отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та підвищення ефективності роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Через веб-портал кожен має можливість подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію зміни імені, про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання, про повторну видачу свідоцтв та витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування. Крім того, з використанням функціональних можливостей Веб-порталу користувач може здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних дати та часу з вказаних вище питань, а також з питань державної реєстрації народження, смерті.

Звертаємо Вашу увагу, що заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. 

Адреса Веб-порталу: dracs.minjust.gov.ua

Золотоніський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).