За підтримки Виконавчого комітету нашої громади волонтери молодіжного центру “АртПростір” та представники Молодіжної ради відвідали польську молодіжну організацію Hufiec ZHP Jawor, яка працює у нашому братньому польському місті Явор.

Вони займаються волонтерськими ініціативами у своєму місті, проводять та організовують національно-патріотичне таборування для молоді. Вони – частина великого скаутського руху в країні.

Наші ж делегати раді знайомству з їхніми представниками. Уже почали працювати над спільним проєктом для молоді із Золотоноші. Міжкультурний діалог та співпраця – дуже важливі для створення нових можливостей для молоді, здобуття нових інструментів молодіжної роботи та обміну досвідом.

За два дні ми спільно створили план проєкту, який би дав можливість молодіжним лідерам Золотоніської громади відвідати Польщу, де вони впродовж тижня матимуть змогу дізнатися про польську культуру та поділитися українською, розвивати м’які навички, відвідати арт-терапію та брати участь у скаутських традиціях (адже на обміні також будуть присутні лідери скаутської організації міста Явор). А після закінчення “кемпу” – створити власний проєкт, який би сприяв міжкультурному діалогу. Зараз ми активно шукаємо гранти, які допоможуть втілити цей проєкт в реальність, – резюмує подію Діана Кравченко, учасниця Золотоніської Молодіжної ради.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).