Попередньо ми повідомляли про початок робіт з поточного, середнього ремонту асфальтного покриття на вул. Незалежності. Погодні умови дещо відтермінували початок робіт, та роботи тривають і вже сьогодні комунальники планують завершити ремонтування на цій ділянці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник УЖКГ Олександр Флоренко. Вже вкладають фінальний шар асфальту, обсяг робіт, що залишилися невиконаними, мінімальний. І вже завтра учасники дорожнього руху зможуть оцінити цей відрізок дороги.
![](http://zolo.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/115982630_3069092596473745_4073339598311201291_o.jpg)