Щороку золотоніські школярі беруть участь в безлічі конкурсах та фестивалях і здобувають призові місця. За кожною нагородою стоїть кропітка праця учителів і учнів. Відповідно до міської програми «Обдаровані діти» учні та їхні вчителі отримують грошову винагороду за здобуті призові (1, 2, 3) місця.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, цьогоріч, у зв’язку з повномасштабним вторгненням грошові виплати дітям і дорослим розтягнулися в часі. Останні кошти школярі і педагогічний персонал отримали восени.

Найбільшу суму, яку отримав педагог – 700 грн, а учень – 1000 грн.

Виплати безпосередньо залежать від кількості конкурсів і призового місця. У середньому це 300 гривень за 1 перемогу обласного чи Всеукраїнського рівня.

Учні брали участь у Малій Академії наук, олімпіадах, мовних та творчих конкурсах.

— Якби не воєнний стан в країні, я б вносила пропозиції щодо збільшення винагород. Програму започаткували 5 років тому. І на той час виплата у розмірі 300 грн – була суттєвою надбавкою і подякою за години проведені з учнем. А наразі – це крапля в морі, вчителі його й не відчувають. Мені б дуже хотілося гідної оплати за їхню працю, – прокоментувала грошові виплати очільниця міського відділу освіти Ольга Строкань.

У цьому році 43 учні Золотоніської громади здобули призові місця на обласному та Всеукраїнському етапах різних конкурсів. Підготували їх 40 талановитих педагогів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).