Епідемічна ситуація щодо COVID-19 у Золотоноші дещо неспокійна, оскільки маємо два нових випадки інфікування. Повідомляє Золото.сіті. За словами директорки Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Антонової, з початку пандемії у Золотоноші зареєстровано 19 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Із них 14 людей вже вилікувалися. Останні два випадки підтверджені у жінок, які контактували з інфікованими. Наразі вони перебувають вдома під наглядом сімейних лікарів. Щодо ПЛР-досліджень, то з початку липня їх проведено 128.

Зважаючи на нинішню ситуацію, кожному важливо дотримуватися протиепідемічних заходів і ні в якому разі не нехтувати  основними рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики коронавірусного захворювання. Використання масок, антисептиків, дотримання соціальної дистанції ніхто не відміняв.

У  зв’язку з цим, служби міськвиконкому проводитимуть прийом громадян в онлайн режимі, допоки не будуть отримані результати ПЛР-тестування контактних осіб

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).