Державна казначейська служба України у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, відкрила нові бюджетні рахунки для зарахування платежів до державного і місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу платників на необхідність починаючи від 2 липня заповнювати  у розрахункових документах  на сплату податків і зборів реквізити нових бюджетних рахунків та не допускати виникнення податкового боргу через невірне зазначення реквізитів.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків для платників Черкаської області розміщена:

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету по Черкаській області

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету по Черкаській області

Інформація про рахунки в розрізі областей – розміщена на веб-порталі ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki) та на веб-сторінках органів Державної казначейської служби України.

Також звертаємо увагу і на необхідність уважно заповнювати в платіжних документах на перерахування податків, зборів, платежів поле «призначення платежу». Слід керуватися наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Звертаємо увагу, що через некоректне або невірне зазначення платником призначення платежу, можливе виникнення у такого платника податкового боргу, пені та штрафних санкцій за несплату/несвоєчасну сплату податків, зборів.

Реквізити Черкаської митниці ДФС для зарахування передоплати за митне оформлення для юридичних осіб – суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і фізичних осіб

МФО – 820019;

Банк – ГУ ДКСУ у м. Києві;

ЄДРПОУ – 39420084;

Отримувач – Черкаська митниця ДФС;

р/р – 37343290220026

для юридичних осіб – суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності;

 

МФО – 820019;

Банк – ГУ ДКСУ у м. Києві;

ЄДРПОУ – 39420084;

Отримувач – Черкаська митниця ДФС;

р/р – 37346190220026

для фізичних осіб.

Реквізити Черкаської митниці ДФС для зарахування  адміністративних  штрафів для юридичних осіб – суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності і фізичних осіб

МФО – 899998;

Банк – Казначейство України (ел. адм. подат.);

ЄДРПОУ – 38031150;

Отримувач – УК у м.Черкасах/Черкаси/ 21081100;

р/р – 31119106523002

для юридичних осіб– суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та фізичних осіб;

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).