Розпорядженням міського голови №76-К від 11 квітня 2018 року на посаду начальника служби у справах дітей, молоді та спорту Золотоніського міськвиконкому призначено Ніну ЗАСЕНКО.

Ніна Іванівна народилася 7 липня 1969 року у селі Бубнівська Слобідка, Золотоніського району. Після закінчення школи у 1986 році вступила до Ізмаїльського державного педагогічного інституту за спеціальністю – вчитель початкових класів. За переведенням продовжила навчання у Переяслав-Хмельницькому філіалі КДП ім. Горького, який закінчила у 1990 році.

Свою трудову діяльність розпочала у Привітненській початковій школі, де працювала три роки. З 1993-го по 1998-й трудилася у Новодмитрівській загальноосвітній школі практичним психологом. З травня 1998 року – у районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: спочатку – спеціалістом, потім – заступником директора. З червня 2001 року – начальник служби у справах дітей, молоді та спорту Золотоніської РДА.

У 2006 році Ніна Засенко була нагороджена почесною грамотою Кабінету Міністрів, а у 2008-му – медаллю «За працю і звитягу».

Неодружена, має сина. Любить вирощувати кімнатні квіти і вишивати бісером.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).