Комунальні вантажівки, про придбання в лізинг яких повідомлялося вчора, вже розпочали працювати на дорогах Золотоноші. Свої перші випробування на вулицях міста розпочав автомобіль МКДЗ-10. Ця універсальна машина має можливість працювати протягом всього року: в зимовий час її використовуватимуть для посипання шляхів піщано-соляною сумішшю та поливання реагентами, а в літній – для поливання узбіч. Пуско-налагоджувальні роботи сьогодні виконували фахівці КП “Міський Водоканал” протягом декількох годин на вулиці Шевченка.

Незабаром естафету прийме і автомобіль УЯР-01. Машина для автоматизованого локального ремонту дорожнього покриття покликана перевести ямковий ремонт вулиць на якісно новий рівень. Передусім через технологію, яка успішно використовується закордоном: замість асфальтування уражених ділянок, буде використовуватись бітумно-щебенева суміш. Окрім значно більшого терміну придатності, вона не утворює нерівностей на проїзній частині.

6 червня до міста приїдуть столичні фахівці, які для місцевих комунальників проведуть майстер клас з ефективного налаштування та використання вантажівки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).