Даний проект став продовженням ініціативи запровадження он-лайн сервісів, яка з минулого року діє на сайті міністерства. Он-лайн будинок юстиції функціонує за адресою https://online.minjust.gov.ua та, окрім вже існуючих послуг, поповниться біліли ніж 20 новими сервісами.

Користуватися Он-лайн будинком юстиції можуть всі без винятку громадяни з будь-якої точки світу, адже у нас діє  принцип екстериторіальності. Єдина необхідна умова – наявність Інтернету. Даний     сайт забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.

Користувачі он-лайн будинку отримують необхідні сервіси в електронному режимі

За допомогою цього сайту ви можете:

  1. Отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
  2. Здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

В онлайн-режимі запроваджено ті послуги, надання яких викликає на даному етапі найбільші     черги, створює бюрократію  і сприяє виникненню зловживань.

Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система.

СОЦІАЛЬНИЙ ЛІФТ

У цьому розділи ви знайдете детальну інформацію про соціальний ліфт, зможете переглянути актуальні вакансії та відправити резюме.

Економте свій час та отримуйте зручні послуги через он-лайн будинок юстиції.