Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул.. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Послуги, пов’язані з друком (висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів в засобах масової інформації) (ДК 021:2015 – 79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком).
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-04-001262-a
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

– забезпечення висвітлення діяльності Золотоніської міської ради, виконавчого комітету, виконання вимог чинного законодавства в частині обов’язкового оприлюднення в місцевих друкованих виданнях (періодичність видання: не менше 1 разу на тиждень; сфера розповсюдження: в місті Золотоноша та сільських населених пунктах Золотоніської громади) нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування;

– спосіб та сфера розповсюдження: за передплатою та у роздріб, гарантований мінімальний обсяг розповсюдження за передплатою в місті Золотоноша та сільських населених пунктах Золотоніської громади повинен становити не менше 1000 примірників за 2021 та на 2022 роки (що є показником популярності серед населення громади вказаного видання);

– тираж: не менше 1500 примірників (підтвердження довідкою типографії в якій здійснюється друк);

– тематична спрямованість: новинна, суспільно-політична;

– редакція ЗМІ повинна мати не менше ніж 2 інтернет-ресурса для висвітлення інформації міста та громади, власне або орендоване приміщення в м. Золотоноша  з підтверджуючими відповідними документами (копія договору оренди (на період не менше ніж до 31.12.2023 року) чи копія витягу права власності);

– кореспонденти редакції повинні бути присутні на усіх засіданнях виконавчого комітету, круглих столах, нарадах та інших заходах, які можуть проходити одночасно (2-3 заходи), та забезпечити термінову присутність на засіданнях та різних заходах, протягом 15 хвилин від моменту повідомлення.

– річний обсяг є орієнтовним і становить 81 500 см2 друкованої площі (обсяг може бути збільшений (зменшений) в залежності від фактичної потреби Замовника в оприлюдненні інформації щодо діяльності органів місцевого самоврядування у друкованих засобах масової інформації).

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до рішення сесії Золотоніської міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIII „Про  бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік”  та рішенням міської ради від 22.12.2022 № 25-47/VIII „Про затвердження Програми висвітлення діяльності Золотоніської міської ради та її виконавчих органів друкованим засобом масової інформації на 2023-2025 роки”
  2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   інформація про ціни на послугу визначено шляхом моніторингу, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель „Prozorro” та на авторизованих електронних майданчиках, фа5ктично використані площі видання у 2022 році.

  Методом  порівняння ринкових цін зроблено розрахунок за 1 кв.см.

Взято до уваги закупівлі на висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування виконавчого комітету Наталівської сільської ради, Фастівської міської ради та Тростянецької міської ради. Середній розрахунок склав 6,9 грн. за сантиметр квадратний.

Розрахунок:  468 000 грн. / 5,742 грн. = 81500 квадратних сантиметрів

  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.