Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  •  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Нагороди (ДК 021:2015: 18530000-3: Подарунки та нагороди)
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-20-002042-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Увесь запропонований товар повинен бути новим, належної якості та мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його під час транспортування про що надається гарантійний лист в довільній формі.

Транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні послуги здійснюються за рахунок Постачальника. Товар повинен бути доставлений безпосередньо в приміщення за адресою Замовника про що надається гарантійний лист в довільній формі.

Строк поставки товару:

– відзнака „Чорні запорожці” Бійцям 72 бригади до 31 жовтня 2023 року;

– медаль „За хоробрість в бою”, хрест „Честь і слава. 157 ТрО”, медаль „НЕЗЛАМНИМ ГЕРОЯМ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ” до 15 серпня включно

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками ( або бути кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

У разі якщо Товар не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

 

Опис предмета закупівлі

№ п/п Назва товару Технічні характеристики Кількість, шт
1. Відзнака «Чорні запорожці» Бійцям 72 бригади у комплекті з посвідченням та футляром  1. Розміри виробу – медаль – 32 мм

2. Матеріал – сплави міді

3. Кількість деталей –  2

4. Покриття – без покриття

5. Емаль – колір – немає

6. Лак чи лінза – пассивірування

7. Кріплення – колодка

8. Необхідна технологія

виробництва  кожної деталі – штамп

100
2. Хрест «ЧЕСТЬ І СЛАВА» з накладкою на колодку у комплекті з посвідченням та футляром  1. Розміри виробу – 42Х55

2. Матеріал – сплави міді

3. Кількість деталей – 1

4. Емаль – колір – бордо

5. Лак чи лінза – лінза на все

6. Кріплення – колодка

7. Необхідна технологія

виробництва  кожної деталі – штамп

8. Нумерація (номера від і до) – так

9. Особливості виробу ( товщини,

зворотній бік, написи, стрічка і т.п.) – накладка з написом 157 ТрО

186
3. Медаль «НЕЗЛАМНИМ ГЕРОЯМ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ» у комплекті з посвідченням та футляром  1. Розміри виробу – 35 мм

2. Матеріал – мідь

3. Кількість деталей – 1

4. Покриття – срібло

5. Лак чи лінза – патина

6. Кріплення – вухо

7. Необхідна технологія

виробництва  кожної деталі – штампування

8. Нумерація (номера від і до) – так

9. Особливості виробу ( товщини,

10. Зворотній бік, написи, стрічка і т.п.) – реверс плаский

23
4. Медаль «За хоробрість в бою» у комплекті з посвідченням та футляром  1. Розміри виробу – медаль – 32 мм

2. Матеріал – сплави міді

3. Кількість деталей – 2

4. Покриття – нікель

5. Лак чи лінза – матування

6. Кріплення – колодка

7. Необхідна технологія

виробництва  кажної деталі – штампування

8. Нумерація (номера від і до) – так

9. Особливості виробу ( товщини,

10. Зворотній бік, написи, стрічка і т.п.) – реверс чистий, тільки номер

50
  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 28.06.2023 № 31-13/VIII.
  •  Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався проведенням аналізу ринку цінової політики виробників і реалізаторів відповідної продукції та враховуючи вартість згідно бюджетного запиту.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.