Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Профнастил покрівельний (ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали).
  • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-28-014273-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Строк поставки товару до 22.12.2023 року.

Товар має бути якісним, новим та таким, який не має зовнішніх та внутрішніх пошкоджень (надати лист-гарантію в довільній формі про те, що весь запропонований Учасником товар є новим та раніше не використовувався).

Товар повинен бути упакований у такий спосіб, щоб уникнути можливості його пошкодження, знищення, псування, погіршення його якісних характеристик, втрати товарного виду, деформування під час транспортування і зберігання.

Якість товарів повинна відповідати вимогам відповідних чинних нормативних документів (ГОСТ, ДСТУ, ТУ тощо), які діють на момент проведення процедури закупівлі, далі – на строк виконання договору.

Якість товару підтверджується копією (копіями)  сертифікату якості, або сертифікатами відповідності, або паспортами якості, або деклараціями виробника або іншими документами, що підтверджують якість та безпечність товару. У разі неможливості надання зазначених документів в складі своєї пропозиції, Учасник повинен надати довідку в довільній формі із зазначенням законодавчих підстав відсутності таких документів.

Гарантія на товар має бути не менше 10 років. Термін дії гарантії розпочинається від дати поставки профнастилу. Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати копію Гарантії (переможець надає оригінал Гарантії після підписання договору).

Доставка до місця поставки Товару, навантаження Товару здійснюється Учасником за його власний рахунок. Для підтвердження Учасник надає гарантійний лист довільної форми, у якому зобов’язується надати якісний товар вчасно, в повному обсязі за адресою замовника.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками (або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

 

Опис предмета закупівлі

1. Країна виробник Україна
2. Форма ПК – 44, ПК -45
3. Покриття Матове
4. Колір (код  фарби) 6020 по Ral, хакі
5. Кольорова гамма Зелений
6. Призначення Покрівля
7. Корисна ширина, мм не менше 1025
8. Повна ширина, мм не менше 1065
9. Срок служби, років 20
10. Гарантія, років 10
11. Товщина декоративного покриття, мкм 25-35
12. Кількість цинка, гр/м² 140
13. Толщина мм не менше 0.45 – 0,5
14. Довжина, м не менше 4
15. Загальна висота профіль, мм не менше 44 – 45
16. Кількість м² 500
  •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 08.11.2023 № 36-5/VIII.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару згідно цінових пропозицій постачальників.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.