Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
 • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Бензин А-95 (у талонах), Дизельне паливо (у талонах) (ДК 021:2015 09130000-9: Нафта і дистиляти )
 • Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-30-005797-a
 • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

ДК 021:2015 09130000-9 – Нафта і дистиляти.

Найменування Опис (якісні вимоги) Кількість, в літрах
Бензин А-95

у талонах

Бензин А-95  повинен відповідати вимогам  ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро.

Номінал талонів 10 та 20 л в рівних пропорціях від  необхідної кількості.

500

 

Дизельне паливо

у талонах

Дизельне паливо повинно відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне  Євро. Технічні умови».

Номінал талонів 10 та 20 л в рівних пропорціях від  необхідної кількості.

500

 

 

 1. АЗС повинна бути розташована на території міста Золотоноша.
 2. Якість товару повинна відповідати встановленим нормативним актами діючого законодавства державним стандартам ДСТУ або ТУ.
 3. Поставка (талонів) від Учасника Замовнику проводиться в повному обсязі на момент закупівлі, протягом 7 календарних днів з моменту підписання договору. Поставка здійснюється за адресою: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.
 4. Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку в довільній формі щодо переліку автозаправних станцій, на яких здійснюється відпуск товару.
 5. Бланки талонів повинні бути номінал 10 та 20 л в рівних пропорціях від необхідної кількості, мати термін дії не менше одного року з моменту їх отримання та до повного використання Замовником (пролонгація) та повинні діяти на всіх АЗС, які зазначені в довідці.
 6. Відпуск нафтопродуктів Замовнику здійснюється цілодобово включаючи суботу, неділю, святкові та неробочі дні по талонах, що є підставою для відвантаження нафтопродуктів з всіх АЗС зазначених в довідці. Заправка автотранспорту здійснюється відповідно до потреб Замовника з видачою розрахункових документів.
 7. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
 8. Оплата здійснюється на умовах відстрочки платежу до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту поставки Товару.
 9. Учасник повинен надати сертифікат якості бензину та дизельного палива і гарантувати строк дії бланків дозволів не менше одного року.
 10. Учасник торгів повинен надати гарантійний лист складений в довільній формі в якому учасник гарантує, що товар за предметом закупівлі, запропонований учасником у складі тендерної пропозиції відповідає пункту 5 Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 року № 927 та обов’язково необхідно зазначити країну походження товару.
 •  Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до рішення міської ради №35-6/VIII від 23.10.2023 «Про внесення змін до Комплексної програми створення матеріально-технічного резерву Золотоніської територіальної громади щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та у особливий період на 2021-2023 роки зі змінами.

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

 • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.