Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  • Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  • Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Квадрокоптер (34710000-7 «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
  • Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-06-19-008255-a
  • Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості. Гарантійний лист довільної форми з підтвердженням того, що запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), якість товару повинна відповідати якості та загальним вимогам, які пред’являються до товару цього типу та який в подальшому не призведе до негативних наслідків для людей та довкілля під час його використання. Товар повинен бути упакований відповідно до вимог нормативних документів таким чином, щоб виключити пошкодження чи знищення Товару. Товар повинен бути без зовнішніх пошкоджень, не брудний, не порушена оригінальна упаковка.

Строк поставки товару: протягом 10 днів після підписання договору. Місце поставки: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8. Поставка здійснюється за рахунок учасника-переможця процедури закупівлі. Для підтвердження Учасник надає гарантійний лист довільної форми, у якому зобов’язується надати якісний товар вчасно, в повному обсязі за адресою замовника.

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції документ про якість (сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості від виробника, або декларація про відповідність,) що підтверджує якість запропонованого учасником товару.

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 12 місяця з моменту поставки.  З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 10 днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Гарантійний лист  довільної форми, в якому учасник гарантує, що вартість тендерної пропозиції  та всі інші ціни повинні бути чітко визначені. Учасник несе відповідальність за одержання необхідних документів, сертифікатів, декларацій, тощо  для виконання умов за договором, інших документів, пов’язаних із поданням тендерної пропозиції, та самостійно несе всі витрати на їх отримання. Усі витрати учасника, пов’язані з підготовкою та подачею тендерної пропозиції не відшкодовуються Замовником (у тому числі і у разі відміни закупівлі чи визнання торгів такими, що не відбулися). Доставка документів, товару здійснюються за рахунок Постачальника, його транспортом чи транспортом перевізника за рахунок Постачальника.

З метою уникнення поставки товару, який є відновленим та на підтвердження якості товару Учасники повинні надати у складі тендерної пропозиції сертифікати на систему менеджменту якості, видані на ім’я Учасника, що охоплюють КВЕДи 33.13, 33.14,46.90, відповідно до вимог:

– ДСТУ EN ISO 9001:2018, виданий органом з сертифікації, що акредитований НААУ, в сфері якого повинен бути ( ДК 021:2015 або КВЕД –ДК 009:2010);

– ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (ISO/IEC 27001:2023, IDT), виданий органом з сертифікації;

– ДСТУ EN ISO 14001:2015 (ISO14001:2015, IDT), виданий органом з сертифікації, що акредитований НААУ, в сфері якого повинен бути (ДК 021:2015 або КВЕД –ДК 009:2010);

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками ( або бути кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності і посилання на конкретну торгову марку (виробника тощо) закупівлі даного виду товару: замовник здійснює закупівлю даного виду товару оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника для передачі товару кінцевому споживачу (запитувачу). Товар необхідний для забезпечення нагальних потреб Збройних Сил України на їх запит з подальшою передачею товару на облік запитувача. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій.

Опис предмета закупівлі

Квадрокоптер DJI Mavic 3T Thermal  (Universal Edition) або еквівалент

в кількості 1 комплект

Основні характеристики
Клас з тепловізором  (640х512 рх)
Передача сигналу Wi-Fi
Частота сигналу 2.4 GHz, 5.8 GHz
Керування пульт ДУ, смартфон/планшет
Роздільна здатність 4K (3840 x 2160)
Підтримка карт пам`яті microSD до 256GB
Характеристики польоту
Тривалість польоту 45 min
Радіус дії 32 km
Максимальна швидкість 15
Функції польоту автоповернення, автопілот, слідкуй за мною, утримання висоти, обліт перешкод, діагностика перешкод
Камера
Матриця: 1/2-дюймова матриця CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП
Об’єктив: FOV: 84°
Еквівалент формату: 24 мм
Діафрагма: f/2,8
Фокусування: від 1 м до ∞ (з автофокусом)
Діапазон ISO: Відео: 100-25600
Діапазон витримки (електронний затвор): 8-1/8000 s
Максимальна роздільна здатність зображення: 8000×6000
Режими зйомки: Одиночний: 12 МП/48 МП
Зйомка з таймером: 12 МП/48 МП
JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с*
Панорама: 12 МП (необроблене зображення); 100 МП (зшите зображення)
Інтелектуальна зйомка в умовах низького освітлення: 12 МП
Режими відеозйомки: H.264
4K: 3840×2160@30 кадрів в с
FHD: 1920×1080p@30 fps
Максимальний бітрейт відео: H.264 Бітрейт: 4К: 85 Мбіт/с,

FHD: 30 Мбіт/с

Формати файлів: Фото: JPEG Відео: MP4 (MPEG-4 AVC/H.264)
Цифровий зум 8х (56х гібридний зум)
Характеристики живлення
Тип живлення моделі Зйомний  акумулятор Li-Pol
Ємність акумулятору 5000 mAh
Зарядка мережа 220 В, USB-підключення
Фізичні характеристики
Кількість активних гвинтів 4
Розміри У складеному вигляді (без пропелерів): 221×96,3×90,3 мм (Д×Ш×В).
У розкладеному вигляді (без пропелерів): 347,5×283×107,7 мм (Д×Ш×В)
Вага 920 g
Комплектація поставки:

 

–  квадрокоптер – 1 шт.

–  інтелектуальна батарея Mavic 3 Intelligent Flight Battery – 1 шт.

–  карта пам’яті MicroSD Card 64GB – 1 шт.

–  захист підвісу Gimbal Protector – 1 шт.

–  пропелери Mavic 3 Enterprise Series Propellers – 3 пари.

–  пульт ДУ RC Pro Enterprise – 1 шт.

–  USB-C Power Adapter (100W) – 1 шт.

–  100W Power Adaptor AC Cable – 1 шт.

–  кабель USB-C Cable – 1 шт.

–  кабель USB-C to USB-C Cable – 1 шт.

–  викрутка Screwdriver – 1 шт.

–  захисний кейс для транспортування Protector Case – 1 шт.

   

 

 

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC) або еквівалент

в кількості 1 комплект

Вага 958 г
Розміри В складеному вигляді (без проперерів): 231,1×98×95,4 мм (Д×Ш×В)
В розкладеному вигляді (без пропелерів): 347,5х290,8×107,7 мм (Д×Ш×В)
Максимальна швидкість Максимальна швидкість підйому – 8 м/с

Максимальна швидкість спуску – 6 м/с

Максимальна горизонтальна швидкість (на рівні моря, без вітру) – 21 м/с

Максимальна висота підйому 6000 м
Максимальний час польоту 43 хвилини
Відстань дистанційного керування до 28 км
Максимальна дальність польоту до 28 км (без перешкод)
Підтримка карт пам’яті Карта microSD SDXC або UHS-I ємністю до 2 ТБ
Вбудована пам’ять 8 ГБ
Камера
Матриця Камера: 4/3 CMOS, ефективні пікселі: 20 МП
Середньотелевізійна камера: 1/1.3″ CMOS, ефективні пікселі: 48 MП
Телекамера: 1/2″ CMOS, ефективні пікселі: 12 MП
Об’єктив Камера Hasselblad

FOV: 84°

Еквівалент формату: 24 мм

Діафрагра: f/2.8- f/11

Фокусування: від 1 м до ∞

Середньотелевізійна камера

FOV: 35°

Еквівалент формату: 70 мм

Діафрагра: f/2.8

Фокусування: від 3 м до ∞

Телекамера

FOV: 15°

Еквівалент формату: 166 мм

Діафрагра: f/3.4

Фокусування: від 3 м до ∞

Діапазон ISO Відео:

Звичайний та уповільнений рух:
100-6400 (Normal)
400-1600 (D-Log)
100-1600 (D-Log M)
100-1600 (HLG)
Добранічніч:
800-12800 (звичайний)
Фото
100-6400

Діапазон витримки (електронний затвор) Камера Hasselblad: 8-1/8000 s
Середня телекмера: 2-1/8000
s
Телекамера: 2-1/8000
s
Максимальна роздільна здатність зображення Камера: 5280×3956

Середня телекамера: 8064×6048
Телекамера: 4000×3000

Режими зйомки Фотоапарат Hasselblad
Одиночна зйомка: 20 МП
Серійна зйомка: 20 МП, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 20 МП, 3/5 кадрів з кроком 0,7 EV
Таймерна зйомка: 20 МП, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
Середня телекамера
Одиночна зйомка: 12 МП або 48 МП
Серійна зйомка: 12 МП або 48 МП, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 МП або 48 МП, 3/5 кадрів з кроком 0,7 EV
За часом: 12 МП: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
48 МП: 7/10/15/20/30/60 з
Телекамера
Одиночна зйомка: 12 МП
Серійна зйомка: 12 МП, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 МП, 3/5 кадрів з кроком 0 ,7 EV
Таймерна зйомка: 12 хв, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
Роздільна здатність відео Hasselblad камера
5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps
DCI 4K: 4096×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps< /p>
H.264/H.265
5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps
DCI 4K: 4096×2160@24/25/30/48/50 /60/120*fps
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50 /60/120*/200*fps
* Вище вказана частота кадрів запису. Відео будуть програватися в уповільненому форматі.
Середня телекамера
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
H.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50 /60fps

Телекамера
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
H.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/50/60fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/50/60fps

Макс. бітрейт відео H.264/H.265: 200 Mbps
Формати файлів: Фото: JPEG/DNG (RAW); Відео: MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
Датчики
Встановлені датчики Всіноспрямована бінокулярна система огляду, доповнена інфрачервоним датчиком у нижній частині літального апарату
Навігація GPS + Galileo + Beidou
Технічні дані
Частота роботи пульта керування 2.400-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
Керування Пульт ДК
Стабілізація 3-осьова (нахил, поворот, панорамування)
Батарея 5000 мАч
Якість трансляції 1080p/30fps, 1080p/60fps
Комплектація: DJI Mavic 3 Pro × 1
DJI RC Pro × 1
Стики управління DJI RC Pro (пара) × 1
Акумулятор DJI Mavic 3 Series Intelligent Flight Battery × 3
DJI Mavic 3 Series Low-Noise Propellers (Pair) × 6
DJI 100W USB-C Power Adapter AC Power Cable* × 1
DJI 100W USB-C Power Adapter × 1
Кабель USB-C – USB-C × 2
Зарядний концентратор DJI Mavic 3 (100 Вт) × 1
Чохол для зберігання DJI Mavic 3 Pro × 1
Набір фільтрів ND DJI Mavic 3 Pro (ND8/16/32/64) × 1
Сумка на плече DJI × 1

 

  • Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 № 38-15/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2024 рік” від 17.05.2024 № 45-14/VIII.
  • Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

  • Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.