13 березня секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, начальник відділу прогнозування та розвитку громади Вікторія Остроглазова, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Оксана Черв’якова та волонтерка ММГО «Центр розвитку молоді» Ксенія Шклярова відвідали Ніжинський міський молодіжний центр з метою обміну досвідом та вивчення можливостей для створення подібного центру в Золотоноші.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Під час візиту делегація ознайомилася з функціонуванням Ніжинського міського молодіжного центру, який існує як комунальна установа. Дізналися про джерела фінансування його діяльності та ознайомилися з переліком послуг, які центр надає молоді.

Зустріч також була присвячена обговоренню питань впровадження чіткої молодіжної політики як у самому центрі, так і у молодіжній раді міста Ніжин. Лунали думки щодо створення схожого комунального закладу в Золотоноші. Теплу та плідну бесіду провела директорка Ніжинського міського молодіжного центру – Анжела Тимченко.

Нині в Україні вже діє кількасот молодіжних центрів і просторів різної форми власності. Такі молодіжні хаби, платформи та коворкінги успішно працюють у більшості обласних центрів України, а також активно розвиваються в маленьких містах та селах.

У Золотоноші вже існує Молодіжний Центр “АртПростір”, проте він є структурним підрозділом Міської Молодіжної Громадської Організації “Центр розвитку молоді” та відповідає за організацію і реалізацію програм, спрямованих на розвиток молоді та підтримку її інтересів.

За словами Вікторії Остроглазової, візит до Ніжинського міського молодіжного центру справив дуже позитивне враження:

– Це шлях до розвитку нашої молодіжної громади. Молодь в нас амбітна та активно займається різними молодіжними проєктами. Після побаченого ми будемо говорити з депутатами про прийняття рішення стосовно створення комунального закладу від Золотоніської міської ради.

Вона також додала, що створення подібного центру в Золотоноші дозволить молоді міста мати більше можливостей для самореалізації, розвитку своїх проєктів та ідей, а також для активної участі в житті громади.

Очікується, що це стане першим кроком на шляху до створення в Золотоноші та області сучасного молодіжного центру, який стане платформою для стійкого розвитку молодіжної політики у громаді.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).