Сьогодні розпочався триденний візит Єнса та Крістіне Унгер у місті Золотоноша. Мешканці Берліну у попередніх візитах до міста знайомилися з комунальною галуззю. Цьогорічний візит присвятили соціальній сфері. Міський голова Віталій Войцехівський та заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко ознайомили німецьких партнерів з особливостями соціальної, освітньої та медичної галузей міста.

Сьогодні відвідали гімназію С.Д. Скляренка, де ознайомилися з реформою НУШ. Гості мали змогу зазирнути майже у кожний клас, аби долучитися до навчально-виховного процесу демократичної школи. Іноземців вразило методичне оснащення, сучасний дизайн аудиторій, клас робототехніки, розвиток учнів. Заступник міського голови Мар’яна Ніщенко наголосили, що не даремно гімназія не лише інноваційна установа міста, а й один з  найуспішніших освітніх закладів регіону. “Завдяки педагогічному колективу гімназія має високі показники якості освіти, не спиняється на досягнутому. А учні гімназії – неодноразові переможці наукових, творчих, спортивних змагань усіх рівнів,” – наголосила посадовиця.

Мали змогу побувати представники Німеччини і на святі, яке провели рідною для них мовою. Енс Унгер був розчулений та зауважив, що тут він ніби вдома, вражений підготовкою дітей та рівнем їх освіченості, творчості. “Під час екскурсії закладом мене особливо вразила їдальня, таких умов не мають діти у Берліні. А те, що Ваша влада ще і харчує учнів 1-4 класів безкоштовно – особливо приємно вражає,” – резюмував іноземець.

Директор гімназії Любов Денисюк подякувала за зустріч та зізналася, що випадкових зустрічей не буває. “Заклад продовжуватиме розвиватися, мріємо про двосторонні угоди нашої гімназії та шкіл Німеччини, дякуємо Вам за схвальні відгуки щодо нашої роботи, це – мотивує,” – зазначила очільниця гімназії.

Після освітнього закладу гості відвідали три амбулаторії сімейної медицини. Головний лікар Віра Антонова похизувалася оновленим ремонтом реєстратури в амбулаторії № 3, продемонструвала кабінет УЗД. “Німецькі партнери передали для нашого закладу апарати УЗД, ми обладнали спеціальний кабінет, аби людям було комфортно та затишно. До того ж німецькі партнери подарували золотоніським амбулаторіям ліжка, які можна побачити у наших стаціонарах. Поступово удосконалюємо всі амбулаторії, оновлюємо. Думаю, позитивні зміни будуть,” – зазначила Віра Омелянівна.

Енс Унгер зазначив, що сімейній медицині у Золотоноші всього три роки. “Ви зробили прорив. Я був тут півтора року тому. Можу сказати, що ремонти мене подивували, обладнання на якому Ви надаєте послуги теж функціональне. Ми намагатимемося і надалі допомагати медицині міста, адже бачимо, що ліжка, апарати, полиці, які ми дарували, не лише доповнюють інтер’єр, а служать на користь людям”

Завтра золотоніські гості відвідають дитячий садочок “Ялинка”, територіальний центр соціальної допомоги.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).