У дитячому будинку сімейного типу Олега та Наталії Горяченків, який вони створили 2 роки тому, – 11 дітей. Найстаршому з них 17 років, а наймолодшому – лише чотири. До ордену княгині Ольги III ступеня Наталя Іванівна додала ще одну відзнаку держави. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У знаменний День усиновлення, 30 вересня берегиня дитячого будинку сімейного типу у Золотоноші Наталія Горяченко отримала посвідчення і нагрудний знак до почесного звання за материнство. Президентську відзнаку «Мати-героїня» вручила заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко. Посадовиця зазначила, що Наталія Іванівна, як ніхто, заслуговує на високу оцінку її материнської любові, що віддає дітям, огортаючи їх своїм світлим теплом і добротою.

Окрім того, Мар’яні Едуардівні випала нагода передати Подяки міністерства соціальної політики батькам-вихователям Горяченкам за вагомий особистий внесок і реалізацію державної політики захисту прав дітей, високий професіоналізм та сумлінну працю. Представниця влади подякувала подружжю за обрану таку непросту місію – виховувати та піклуватися про дітей, дарувати їм свою любов і ласку. Від міського голови Віталія Войцехівського посадовиця передала солодощі.

Подружжя разом вже 27 років. Переймаючись буттям обездоленої малечі, спершу вони стали прийомними батьками для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2019 році створили дитячий будинок сімейного типу і відразу взяли на виховання шестеро дітей. Наразі їх у родині 11. Найстаршому з них 17 років, а наймолодшому – лише чотири. Батьки навчають дітей чесності, порядності, відповідальності, чуйності, а ще бути щирими з людьми і працьовитими. У кожного з них є свої уподобання, хтось має здібності до вивчення предметів філологічного циклу, а дехто захоплюється літературою та історією. Діти у родині щасливі, бо окрилені турботою добросердних мами й тата.

Особливих слів заслуговує берегиня великої дружньої родини – Наталія Іванівна. Ще 1 червня 2012 року Указом Президента України її нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня за заслуги у вихованні дітей у сім’ї. Вона не тільки любляча і турботлива мама, гарна дружина, а ще добра і працьовита господиня. Їхній будинок та двір зразковий, тут завжди чисто та затишно. Пані Наталія створила необхідні умови, аби діти розвивалися, гарно навчалися, розкривали творчий хист, поважали батьків та оточуючих. Тож достойна високої нагороди носити почесне звання «Мати-героїня» і бути прикладом жертовності та одухотвореної праці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).