Робоча тиждень пройшов, як завжди, насичено в дошкільному закладі “Сонечко”. Відкритими заняттями з морально- етичного виховання, чи роботою гуртківців, де працює справжня творча майстерня з підготовки до новорічних свят, сьогодні нікого не здивуєш. А от враження від свята-розваги “Ми – нащадки козацького роду” особливі. Це – ще один приклад спільної діяльності в  рамках проекту “Родинне сонцеколо”, діток старанних , талановитих педагогів і розуміючих батьків .

Цікавий сюжет дійства забезпечила музичний керівник Вікторія Васіна та фізінструктор Наталія Черниш. Яскравості заходу додали батьки, бо саме вони відгукнулися поновити костюмну базу малечі. За навчальний заклад висловлює подяку.

В цілому ж, вдалося дітям і повеселитися, і позмагатися, й історію згадати. А головне – відчути себе славними нащадками козаків. На завершення заходу малеча отримала солодкі нагороди від керівника дитсадочку Вікторії Коваль. Частували дітей також смачними бутербродами з салом, щоб ще більше відчути козацький дух.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).