21 березня відбулася нарада комунальників під головуванням Олега Масла. Перше питання, яке все ж обговорили посадовці – падіння плитки на голову молодій мамі, мешканки вул. Шевченка, 63. Хоча будинок знаходиться поза балансом міської ради, присутні вирішили діяти не лише по букві закону, а, в основному, за мотивами людяності. Було прийнято рішення тимчасово на фасад даного будинку нанести спеціальну будівельну сітку, яка стримуватиме «розпадання» багатоповерхівки. Роботи будуть проведені за кошт міського бюджету.

Учора комунальники міста відвідали підприємство, що виробляє комунальну техніку, на Київщині. Золотоноша давно потребує сучасної техніки, яка ладна впоратися з ремонтом доріг. Золотонісці ознайомилися із новинками комунальної техніки, вивчили цінову політику. Наразі вивчають пропозиції «УкрГаз Банку» стосовно так званого зеленого кредитування.

Насамкінець, Владислав Восколович, директор ТОВ «380 в» зазначив, що у місті ведуться роботи на вулицях Миру, Пушкіна, щодо відновлення вуличного освітлення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).