Учора під головуванням начальника УЖКГ Олександра Флоренка відбулася традиційна нарада комунальників. За слова посадовця спеціалісти інженерно-технічного відділу управління постійно моніторять яккість виконання робіт працівниками КП “Міський водоканал” та інших балансоутримувачів. Управління має нарікання щодо трудової дисципліни водоканалівців.

Розглядалося колективне зверення жителів вул. Зозулівська. На території вулиці знаходиться труба, яка відводить талі та стічні води, наразі труба засмічена, люди занепокоїні та прохають комунальників допомогти їм у вирішенні проблеми. Спеціалісти виїхали на місце, у найближчі терміни проблема буде вирішена.

У районі РМЗ, на Шевченка 63, енергетики прокладали лінію і зрізали чимало гілля. До УЖКГ звертається депутат міськради Віктор Душка, аби йому надали бак для вивезення гілок.

Мешканці вулиці Черкаська, 123 скаржаться на роботу ПРаТ “Янтар”. Там протікає дах, під’їзди – невідремонтовані. Зверенення передали на підприємство для відповідного реагування.

А от за резульатами зустрічі на вул. Грушевського 4 є перші кроки до вирішення проблеми: підприємства-балансоутримувачі розробили кошторис для ремонту системи водовідведення, люди готові долучитися до ремонту, зібравши символічну суму на ремонт.

5 липня було проведено тендер на ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка. Уже 17 липня дорожники приступають до робіт.

Продовжуються зустрічі на кварталах міста. У тому числі висвітлюються і комунальні питання. Цього тижня заплановано зустріч на вулиці Шевченка, 61, наступного – вул. Гоголя

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).