Традиційно у середу ввідбувається нарада комунальників під керівництвом першого заступника міського голови Олега Масла. Посадовці обговорили пропозицію Мінприроди  суттєво підвищити штрафи за випалювання рослинних решток. Проект закону вже передано на погодження до Мін’юсту. Згідно з законопроектом, після підвищення штрафи за самовільне випалювання рослинності або її залишків можуть становити від 3060 до 6120 грн (від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Водночас, якщо спалення відбуватиметься у межах території об’єктів природно-заповідного фонду, у зоні відчуження, розмір штрафів сягатиме понад 12 тис. грн (від 360 до 720 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), а для юридичних і посадових осіб – понад 20 тис. грн (від 1200 до 1800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Начльник УЖКГ Олександр Флоренко доповів, що спеціалісти управління розпочали рейди і виявляють порушників, які продовжують палити рештки.  До того ж він наголосив, що розпочалися поточні ремонти вулиць та заїздів на цвинтарі, тривають генеральні прибирання у місті.

Директор КП “Міський водоканал” Сергій Кузнєцов підтвердив, що роботи тривають. Сьогодні працівники дільниці благоустрою продовжують прибирати кладовище на Монастирській, розпочинають цвинтар на Струнківській. Центральне кладовище, цинтар на Колгоспній було приведено до ладу ще учора. Також усю ніч в місті працюють аванти, які чистять від пилу та бруду центральні вулиці міста. Однак підприємство потребує не менше ніж десяток працівників, які опікуватимуться дільницями благоустрою міста. Сергій Кузнєцов додає, що завтра планують розпочати завершення робіт на напірному колекторі.

Олег Масло звернув увагу на сміття, яке часто лежить біля баків у дворах багатоповерхівок. Наголосив, що таку ситуацію необхідно негайно ліквідовувати, в основному, це – прерогатива роботи двірників. Владислав Восколович, директор “ТОВ 380” прозвітував, що підприємство продовжує встановлювати світлоточки у місті. Відразу після наради посадовці виїхали на перефірійні вулиці, де ремонти потребує асфальтове покриття. Наразі визначають почерговість робіт на вулицях Золотоноші.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).