Головуючий на нараді керівників комунальних служб Золотоноші, перший заступник міського голови Олег Масло, відзначив добру роботу працівників дільниці благоустрою “Міськводоканалу” на кладовищах. Чи не вперше порядок на цвинтарі по вул. Миколи Негоди був бездоганний. Велику роль у цьому зіграли постійно виставлені велико-габаритні баки. Аби зберегти наведену чистоту та благоустроїти територію цього кладовища, посадовці мають намір встановити огорожу. Ініціатором ідеї та активістом її втілення виступив депутат міської ради Володимир Мірошніченко.
За словами директора комунального підприємства Сергія Кузнєцова, наразі проблемним залишається вивезення сміття з центральної вулиці міста, де техніка його прибирає щодня, а купи виростають зранку, як гриби після дощу. Жителі приватного сектора, де на постійній основі виставлені семикубові контейнери, котрі мешкають у радіусі 500 метрів, повинні перезаключити договори у “Міськводоканалі” відповідно до кількості проживаючих у домоволодінні. Нині це правило виконали лише 232-є містян, 50% від загальної кількості. Тому вирішено: управління ЖКГ даватиме офіційні запити у ЦНАП, де створена єдина база жителів міста. Акційного (безкоштовно¬го) вивезення сміття не буде! Відтепер містяни можуть скористатися новою послугою комунального підприємства «Міський водоканал». За попереднім колективним замовленням на кварталі протягом доби буде встановлений великогабаритний контейнер, але лише для рослинних решток. Вартість послуги – 170 гривень (½ мінімальної суми штрафу за спалювання сміття). Замовлення можна подавати за телефонами: 5-21-72, 5-30-13, 5-30-77, 5-26-47, 5-21-19. Заявки приймає управління ЖКГ та координує роботу КП «Міський водоканал».
Як повідомив начальник УЖКГ Олександр Флоренко, спеціалісти підрядної організації завершили засипати піском траншею самоплинного колектора і розпочали завозити щебінь. Паралельно вони зняли частину непридатного дорожнього покриття, підготувавши таким чином ділянку для асфальтування. 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).