До Дня Збройних Сил України учні п’ятих класів ЗОШ №6 взяли участь у міській акції “Напиши листа солдату”. Діти вітали захисників з професійним святом, прийдешніми Новорічними святами, бажаючи всім миру, здоров’я, добра і радості. А ще школярі малювали голубів миру, маленькі дитячі долоньки, символічні сердечка, сніговичка і ялинку. Віримо, що ці послання з мирної Золотоноші потрібні і бажані для наших воїнів.

Золотоніська ЗОШ №3 також доєдналася до міської акції “Напиши листа солдату”. Учні 1-4-х класів не тільки написали листи і намалювали малюнки для наших захисників, а ще й разом зі своїми батьками та класними керівниками підготували для воїнів і солодкі подарунки, які ті отримають до дня Святого Миколая.

До дня «Збройних сил України у Золотоніській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 були проведені акції: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». Діти взяли активну участь у заході, проявили милосердя та творчість. Виготовили обереги, написали листи, малюнки, зворушливі вірші. Цим вони хотіли підтримати наших воїнів, які охороняють спокій українців, ризикуючи щохвилини своїм життям. Ми віримо, що мир настане, прийде очікувана довгождана перемога. Усі діти України мають жити у мирі!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).