Сьогодні у приміщенні Золотоніської ЗОШ №3 відбувся чемпіонат Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь команди з трьох громад: об’єднана команда сіл Благодатне та Шабельники, Новодмитрівської ТГ, Золотоніської ДЮСШ та Вознесенської ТГ. Ігри проводилися по круговій системі.

У першій зустрічі змагалися команди ДЮСШ та Нова Дмитрівка. Перемогла у напруженому поєдинку команда ДЮСШ  з рахунком 2 : 1 . У другому поєдинку молода команда Вознесенського з рахунком 2 : 0 поступилася збірній команді Благодатне – Шабельники.

Результати інших поєдинків:

Вознесенське – ДЮСШ – 0 : 2
Нова Дмитрівка – Благодатне – Шабельники – 0 : 2
ДЮСШ – Благодатне – Шабельники – 0 : 2
Нова Дмитрівка – Вознесенське – 2 : 0

За підсумками змагань:

І місце – Благодатне – Шабельники
ІІ місце – Золотоніська ДЮСШ
ІІІ місце – Нова Дмитрівка

Команда-переможець та призери гри нагороджені грамотами та пам’ятними кубками ЧОО ВФСТ «Колос» і медалями служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Присутні гості, член виконавчого комітету Золотоніської міської ради Дмитро Шевченко та заступник голови асоціації територіальних громад Черкаської області Артем Кухаренко від імені народного депутата Віталія Войцехівського, привітали наших переможців та призерів, які продемонстрували професійні вміння та командну єдність.

Організатори змагань щиро дякують суддям Володимиру Тараненку та Олександру Рудю за справедливе суддівство та дирекції школи за співпрацю.


Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).