У Золотоноші завершується місячник прибирання кладовищ. Протягом першого тижня червня, напередодні поминальних днів, працівники «Міськводоканалу» проводили підсумкове зачищення території центрального кладовища, використавши багатофункціональний тракторець «Авант» та самоскид. Якщо у травні «водоканалівці» вивезли 40 кубів непотребу, то лише за один день 2 червня – понад 30 м3.

За порядком на цвинтарях по вулицях – Миколи Негоди та Монастирська слідкують працівники ПП «Базис плюс». Як повідомила директор підприємства Олена Козлова, прибирання здійснюють щомісяця, щоб уникнути накопичення. На минулому тижні з цих двох кладовищ за день було вивезено 45 кубів сміття. На відміну від цих цвинтарів, вивезти непотріб на струнківському кладовищі комунальники не можуть, оскільки люди його скидають у прірву. Дістатися туди ні прибиральники, ні техніка не може.

На міському полігоні ТПВ працює бульдозер. Розгортач був використаний на земляних роботах у майбутньому парку «Надія». Нині повернувся на основну локацію. Згідно з укладеним договором з маслоробним комбінатом, на територію міського сміттєзвалища авто-асенізатори вивозять шлам. Але його об’єм зменшений. Витоку за межі полігону немає. Об’єкт працює у штатному режимі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).