Ще на одну “темну”вулицю стало менше у Золотоноша. Як повідомляє видання Золотоноша.City, цей список покинула вулиця Тюліна.

— Навіть за радянських часів там не було освітлення. По РЕМівських опорах ми поклали нову ізольовану СІП-мережу й підключили. На 470 метрах вулиці встановили 6 ліхтарів, – розповів очільник ТОВ «380В» Владислав Восколович.

Окрім цього працівники товариства відремонтували електронне табло на міському стадіоні «Колос».
Конструкція вміщає в себе багато міні-екранів, об’єднаних один з одним. Вони дуже вразливі до погодних умов. Фахівці замінили зламані деталі, почистили контакти й встановили додаткові розтяжки для надійності, щоб максимально зняти вітрові навантаження на пристрій.
— Надалі по вулиці Шевченка на колекторі проходитимуть дорожні роботи, це в сторону колишнього автовокзалу.

— Для цього асфальтувальникам потрібно перейти з дорожнього полотна на зелену зону. Там стоїть опора зовнішнього освітлення, її дроти чіпляються за ковш екскаватора в робочому стані. Тому, попередньо випилявши чагарники в тій локації, ми прийняли технічне рішення демонтувати стару мережу й перенести опору на 50 метрів, оновивши її безпечним сучасним струмопроводом, – пояснив структуру робіт Владислав Володимирович.

У планах беручких електриків замінити опору у парку культури і  відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

У ніч на 30 червня, під час шквального вітру, на неї упала велика гілка й стовп тріснув. Мережа функціонує стабільно та задля безпеки відпочиваючих фахівці товариства намітили ремонт на найближчий тиждень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).