Справжнім новорічним подарунком для мешканців віддаленого мікрорайону стала новенька конструкція автобусної зупинки. Її встановили 27 грудня працівники ПП «Базис плюс» на розі вулиці Івана Франка та провулку Баумана. Пише zoloto.city

Про затишне облаштоване місце очікування громадського транспорту містяни околиці мріяли давно. Адже від колишнього «грибочка» лишилися тільки залишки металу, що стирчав із землі, та кілька струхлих дощок. Дітворі та дорослим доводилося очікувати маршрутну «п’ятірку» під дощем, пронизливим вітром чи палючим сонцем. Іноді ховалися у найближчому магазині, на стіні якого причепили й графік руху громадського транспорту. Голова кварталу №23 Ганна Печонова звернулася з проханням до міського голови Віталія Войцехівського. Міська рада виділила кошти на матеріали та оплатила роботу виконавців. Встановити конструкцію допомогли члени ГО «Національно-визвольний рух «Холодний яр» на чолі з Дмитром Прокою. «Проконтролювати» роботу чоловіків підійшла «стохатниця» Лідія Петренко. Вона – права рука очільниці кварткому. Жінка подякувала всім за роботу і турботу.

До конструкції прилаштували дерев’яні лавки та заздалегідь приварили сміттєвий бачок.

 – Всередині засиплемо гранвідсівом, щоб було красиво і зручно, – пообіцяв Олександр Флоренко. – Це покриття – тимчасове, а вже навесні зробимо капітальну основу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).