Уже три тижні поблизу річки Золотоношка, що протікає у центрі міста, тривають роботи з благоустрою прибережної зони. Працівники приватного підприємства «Базис плюс» розчищають береги від заростей та бур’янів, випилюють чагарники, дістають з водойми повалені старі сухостої. За цей час територія від міського стадіону і до містка на Зозулівці змінилася до невпізнанності. Пише Золотоноша. сіті.

Кожен, хто звик скорочувати собі шлях з центру на «другу» Золотоношу через асфальтовану стежку на болоті, зупиняється з подивом. Не змогли байдуже пройти і ми, побачивши чисте плесо ще з містка на вулиці Шевченка. Якщо роботі техніці працювати на лівому березі зручно і безпроблемно, то на правому, з боку податкової інспекції, набагато складніше. Під’їзду забудовники зовсім не передбачили.

Машиніст екскаватора запевняє, що риби в річці достатньо. Вона витанцьовує навіть у залізному ковші. Тож, допоки одні просто споглядають картину благоустрою, дітвора уже заходилася рибалити. Продуктивно чи ні – уловом з нами не ділилися. Але що для них це драйвово і захопливо – видно неозброєним оком. Та й батькам на душі спокійніше: діти не чахнуть у гаджетах і ноутах.

«Базисці» порядкують не тільки біля водної артерії, а й розрівняли місцину, де буде встановлений скейт-парк для молоді.

До благоустрою набережноїДо благоустрою набережної

Після благоустрою набережноїПісля благоустрою набережної

Нагадаємо, впорядковувати набережну міська влада Золотоноші розпочала навесні, коли виборами ще й не пахло. Бо саме в цьому місцеві скептики вбачають основну причину благоустрою. Тоді «базисці» виклали плитами та забетонували стежку від містка із Соборної на Зозулівську.

Усі роботи проводяться за кошти міського бюджету.

Як нам стало відомо з власних джерел, така ж бетонна доріжка з’явиться понад річкою і в напрямку до стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Саме вздовж нового пішохідника планують поставити три лавки, які, до речі, вже готові, посадити дерева для затінку та поставити опори для освітлення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).