Напередодні 447-ої річниці Дня заснування міста Золотоноша всі заплановані заходи були скасовані. Причиною стали трагічні події у Черкасах. Втім, візит гостей, які вже були на півшляху до нас, відміняти не стали.

Представники делегації мали нагоду бути присутніми під час нагородження звання «Почесного громадянина Золотоніської міської територіальної громади». З нагоди Дня міста цього року посвідчення посмертно присвоїли директору дитячої музичної школи Хвостику Івану Трохимовичу.

Надалі міська та районна влада разом з гостями поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам та громадянам, воїнам АТО та Героям Небесної Сотні й вшанували пам’ять полеглих за незалежність та свободу рідної країни хвилиною мовчання. Іноземні гості з глибокою повагою та шаною віднеслися до цього. Урочисту програму  підготували наші працівники культури.

Продовжили знайомство та обмін досвідом під час екскурсії просторами міста, яку провела Віта Ямборська. Запрошені гості із захопленням розглядали архітектуру золотоніських будівель. Також відвідали гімназію імені С.Д. Скляренка, спортивний майданчик зош №2 та  побували у гончарній майстерні «Мальви» і приміщенні кухні Центру надання соціальних послуг. Потім  перевірили свою відвагу і вправність на екстремальних локаціях табору «Максимум».

І прибалти, і бердичівляни були у великому захваті від побаченого та висловили  сподівання на подальшу плідну співпрацю стосовно зміцнення партнерства та обміну досвідом. На згадку гостям були вручені маленькі презенти із символікою Золотоноші.

До слова, більш детально про День міста йдеться у виданні Золотоноша.City “Золотоноші виповнилося 447 років: як (не) святкували”

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).