Що для золотонісців працівників культури мистецтво? Це свобода бути людиною через творчість. Бути різним, проживати сотні різних емоцій, приміряти на себе нові образи і ситуації. Саме тому ми завжди так радіємо вашим виступам на різних сценах наших митців та їхніх вихованців.

Хореографічна студія “Ясочка” повернулася із успішного для себе “Art People Fest”. Мистецький фестиваль всеукраїнський, багатожанровий. традиційно щороку збирають чималу кількість учасників у Черкаській обласній філармонії. Активну участь тут взяли і вихованці золотоніської “Ясочки”. Ця студія вже майже 30 років працює при Міського будинку культури, а заняття  традиційно проводить на базі СШІТ №2. Навчальний заклад всіляко сприяє діяльності гурту, надаючи спеціалізований клас для занять і відповідне технічне забезпечення. Власне, що й логічно, майже всі учасники студії (а це понад 60 осіб) – учні цієї школи. Керівниця проєкту – Світлана Величко.

До черкас золотоніські таланти поїхали представляти свої уміння у складі п’яти вікових категорій та однієї учасниці із соло-програмою. За словами Світлани Величко, усі вони – її відображення: вони буквально “хворіють” хореографією.

– Коли ми задумуємо якийсь номер, то немає різниці, якої він складності, де брати костюми і скільки часу треба цьому приділити. Ми хочемо, а значить робимо! Ми на одній хвилі, – зазначає хореограф.

Найменші учасники – 5-6 років. Перший виступ, дебют. Номер під назвою”Маленькі Барбі”:

2-й клас:

3-4 класи:

Середня група:

Найстарші, майже профі:

Альона Рідько, Дебютантка у програмі “СОЛО”:

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).