Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Також він зауважив, що тривалість тесту необхідно продовжити.

– Цього року випускники шкіл та всі охочі вступити до вишів здаватимуть мультипредметний тест замість ЗНО. Він проводитиметься не в паперовій формі, а онлайн, але в спеціально обладнаних пунктах тестування. Цей іспит містить три блоки завдань: з історії України, української мови та математики, – уточнює цьогорічні нововведення начальник віддідлу освіти Ольга Строкань. – Педагоги та батьки вступників після проходження учнями демонстраційного варіанту тесту одноголосно зазначили, що відведеного на виконання трьох блоків завдань часу замало. Тому у своєму зверненні Сергій Шкарлет повідомив, що тривалість іспиту необхідно продовжити до 120 хвилин.

Демонстраційний варіант мультипредметного тесту можна пройти онлайн, аби потренуватись. Також можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту, виконати завдання пізніше і звірити відповіді з правильними.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).