Виконавчий комітет Золотоніської ОТГ ухвалив рішення щодо наділення старост громади новими повноваженнями. Віднині вони можуть виконувати функції муніципальних інспекторів: складати протоколи та виписувати приписи мешканцям сіл у разі порушення ними норм співіснування в громаді. Пише Золотоноша.сіті

Особливо емоційно цю новину сприйняв староста сіл Кропивна, Щербинівка і Маліївка Олександр Кипич, який не може вплинути на власників собак, котрі утримують чотирилапих безприв’язно. Фахівці управління ЖКГ проведуть навчання для старост, аби документ був складений вірно і мав юридичну силу для сплати штрафів.

У селі Благодатне Золотоніської громади пробуксовує експеримент з вивезенням твердих побутових відходів через те, що мешканці не поспішають заключати угоди на цю послугу з комунальним підприємством. На тверде переконання першого заступника Золотоніського міського голови Олега Масла, громада не може підлаштовуватися під бажання кожного. У Золотоніській ОТГ вироблені єдині правила благоустрою, яких повинен дотримуватися кожен громадянин. Золотоніські господарники протестували не один варіант, відвідали не одне місто, доки виробили власну стратегію і тарифну політику для цивілізованого вивезення твердих побутових відходів саме у приватному секторі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).