Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості 05 лютого  у ЗОШ № 6 презентувала профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Тут можна безкоштовно пройти он-лайн тестування, отримати кваліфіковану консультацію по результатах тестів та індивідуальні поради.

Кардинально важливою та значущою в сьогоденні є проблема оптимального визначення учнівською молоддю свого професійного майбутнього, саме це була основна мета презентація платформи.

За допомогою цього онлайн-сервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитись з вибором професії чи сфери діяльності.

Користувач платформи може пройти тестування он-лайн в зручний час і за результатами проконсультуватись у спеціаліста. Під час тестування, у користувача є можливість отримати комплексний звіт від фахівців щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

По закінченню заходу більшість учнів виявили бажання пройти профорієнтаційне тестування.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).