У дитячому садочку “Сонечко” відразу після поновлення освітнього процесу відбувся тематичний ”Морський” тиждень. Перший його розпочався для малечі із зустрічі з капітаном пароплаву, який запросив дітлахів на палубу для здійснення великої подорожі.

Великий гудок – і вся команда на уявній палубі під запальну тематичну мелодію ”На морі альбатроси” вирушає в дивовижну подорож. Поки хвилюється море, діти разом з лоцманами роблять ранкову зарядку. Розім’ялися маленькі морячки і гайда до берега ліпити пісочні скульптури. Щоб ліпити було легко та безпечно, про це подбали помічники вихователів, які ще зранку пролили пісок кропом. Завзято працювали та творчо: ”морський берег” перетворився на ”царство дивовижних скульптур”. Розхвилювалося та зраділо море, а із самісінького дна до дітей завітав Водяний. Він дякував малечі за таку красу та їхню старанність, залюбки фотографувався з усіма та веселив усіх.

День другий в рамках тематичного “Морського тижня” був для малечі мрійливо-захопливим та багатим на емоції й незабутні враження. Ранок розпочався з посадки на пароплав та веселої зарядки. Навіть сусідам обабіч дитсадка було весело й вони не стримували цікавості та поглядали на учасників з вікон та балконів. Діти залюбки доторкнулися ніжками морської води, солі з дна морського та піску, відобразили морські фігури.

Головний капітан – Наталія Черниш, вона ж і фізінструктор, запросила малечу розміститися по власних каютах та спробувати зробити свого кораблика кожному і стати його капітаном, управляти ним на морі. З великим ентузіазмом діти зі своїми наставниками робили кораблики, спускали їх на підготовлені басейни, які заздалегідь наповнили помічники вихователів теплою водою та ще й з морською сіллю. 

Третій день тематичного ”Морського тижня” розпочався традиційно з посадки на пароплав. Найменшеньких пасажирів з ясельної групи нічого не лякало й вони сміливо крокували за старшими дітками та старанно виконували вправи ранкової зарядки. Ритмічна мелодія звеселяла й захоплювала дітей ще більше. Капітан не підвела малечу й анонсувала ще один сюрприз: до дітей завітали тітоньки медузи, розвеселили їх та запросили до майстерні ” Умілі руки”, де вони робили гавайські гірлянди з морських водоростей. Справжні диво-квіти оживали в дитячих руках, вийшли яскраві та красиві віночки. В якості винагороди за плідну роботу малеча отримала відеоекскурсію до дна морського та познайомилася з жителями моря.

Зранку четвертого дня тематичного тижня діти рушили ми на пароплаві, а подальша подорож продовжувалася на батискафі. Малеча за допомогою відео занурилась разом зі своїми вихователями на самісіньке морське дно та виконувала інтелектуальні завдання зі спасіння від екологічного лиха моря та його мешканців. Діти прибирали сміття з морських глибин та сортували його. Золота рибка загубилася і діти були змушені відшукати її та подарувати морю. На допомогу чарівним русалкам завітали і краби, і медузи, і риби, котрі дарували всім мушлі, що повинні врятувати золоту рибку. Її порятунок був дітям в якості винагороди, тому разом з рибкою малеча влаштувала дискотеку.

Кульмінаційним був останній день. Він запам’ятається дітям яскравими незабутніми враженнями. Гучний гудок сповістив усім про початок подорожі, ранкова зарядка на палубі, цікавий квест, рибалка, змагання кораблів, гавайська вечірка з морським коктейлем та пінною дискотекою, а на завершення – прощання з пароплавом та фотографування у фотозоні.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).