Молодіжна команда з міста взяла участь у конкурсі соціальних молодіжних проектів від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації. На конкурсі були представлені 49  проектів, 3 з яких захищали представники нашої міської молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» – учнівська молодь міста.

  1. Проект “Майстерня “Живи здорово” (Дарина Бартукова, ЗОШ № 6), присвячений проведенню молодіжної школи за принципом «рівний-рівному» з попередження таких негативних проявів у молодіжному середовищі, як наркоманія та ВІЛ-інфекція.
  2. Проект “Молодіжні гіди Златокраю” (Олександра Приходько, гімназія ім. Скляренка), метою якого є організація мобільної національно-патріотичної виставки “Обличчя Златокраю” – про видатних вихідців з нашого краю – відомих учених, політичних діячів, спортсменів, яку проводитимуть молодіжні лідери. Планується виготовити тематичні постери, які мандруватимуть навчальними закладами, та розробити історичні молодіжні квести для глибшого вивчення та розуміння історії рідного міста.
  3. Проект “Молодіжна менторська програма” (Тетяна Нижник, ЗОШ № 3) – започаткування системи наставництва, за якою активна молодь зможе надавати підтримку дітям з вразливих сімей і допомагати розвиватися та розкривати таланти.

За результатими конкурсу всі 3 проекти, представлені молоддю – опинилися серед переможців і будуть реалізовані протягом року місті за підтримки сектору у справах молоді та спорту служби у справах дітей, молоді та спорту.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).