Юнаки та дівчата із Золотоноші та Коробівки об’єднали зусилля та долучилися до масштабної акції з прибирання. Одночасно на 75 локаціях у різних куточках України тисячі людей об’єдналися, щоб зробити нашу країну чистішою.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Організатором всеукраїнського заходу стала ГО “Будуємо Україну Разом”, котра вже вчетверте залучає до таких акцій по всій Україні.

Акція стала не лише черговим кроком до збереження чистоти довкілля, але й чудовим прикладом єднання та відповідального ставлення до природи.

Староста Коробівки долучився до толоки

25 травня міська та сільська молодь спільно прибрала зону дозвілля у Коробівці. Вони підготували локацію для комфортного відпочинку любителів побути на природі. До акції долучився й очільник Коробівського старостату Сергій Кожем`яка, якого вразила завзятість молоді. Назбирали юні волонтери близько 15 мішків залишеного людьми непотребу.

Сергій Андрійович не раз звертався до мешканців села та гостей із закликом дбати про довкілля. У соцмережах опублікував пост у сільській групі, де висловив стурбованість поведінкою деяких відпочивальників, які нехтують чистотою. Сміття залишали просто під деревами, ігноруючи прохання не викидати його в туалет. Побите скло знаходили навіть у ґрунті – так намагалися приховати спалені у багатті пляшки.

– Це не просто прибирання території для відпочинку, це – турбота про наше спільне довкілля, – зазначила локальна координаторка толоки Валерія Корженевська. – Ми хочемо, щоб такі місця були чистими, щоб люди могли відпочивати на природі, не шкодячи їй.

На жаль, такі випадки не поодинокі, тому й потрібні толоки задля збереження чистоти довкілля. Проте, дбати про природу – це не лише обов’язок молоді та сімей, які допомагали у прибиранні.

Найголовніше – це усвідомлювати свою відповідальність і поводитися охайно, де б ми не відпочивали: у парку, біля водойми чи на узбіччі доріг.

Пам’ятаймо: чистота довкілля залежить від кожного з нас!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).