Школа розрахована на тих, хто прагне досягнути позитивних змін в суспільстві  через побудову та діяльність соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей. Перевагу отримали  працюючі соціальні бізнеси до 1,5 років та опрацьовані ідеї. Усього відібрано 20 учасників. До відбору потрапила команда Золотоніського міського центру соціальної допомоги з проектом студії гончарного мистецтва «Мальва»

Партнер поточного набору SELab Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло».  За результатами Школи Фонд підтримає проекти, спрямовані на створення можливостей для незалежного життя людей з особливими потребами. Детальніше про умови та критерії

Навчання відбувається у три етапи: 16-17 грудня 2017 року, 20-21 січня та 21-22 лютого 2018 року. Формат — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.

Програма SELab складається з тематичних блоків, необхідних для розвитку соціального підприємства: аналіз соціальних викликів, визначення соціальної місії, дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти діяльності соціальних підприємств, залучення стартового капіталу та ін. Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 22 лютого 2018 року.

22 лютого студія «Мальва» буде презентувати свій новий проект.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).