У 2024 році понад 600 учнів з усієї України взяли участь в регіональному етапі Міжнародної Економічної Олімпіади. Організаторами олімпіади виступили Institute of Economic Education (INEV), Bendukidze Free Market Center за підтримки Economic Fundamentals Initiative. Національними партнерами стали Київська школа економіки, Мала академія наук та Освіторія інші освітні організації.

Конкурс проходив у два етапи: перший – шкільний, другий – регіональний. Учні змагалися у п’яти регіональних групах: центр, схід, північ, південь та захід.

До першого національного етапу цього міжнародного інтелектуального змагання, що відбувся наприкінці січня, долучилося більше 9300 учнів з 24 регіонів України, у тому числі діти, котрі перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Понад 600 дітей продовжили змагатися за вихід до фіналу в рамках регіонального етапу. До фіналу, що відбудеться 11-12 травня, було відібрано 83 найсильніших з них. Серед них – Антон Сидорець, учень 10-А класу Золотоніської гімназії.

– Конкурс був цікавим та пізнавальним. Я захоплююся математикою та програмуванням, і це не перша моя перемога в інтелектуальних змаганнях. До Міжнародної Економічної Олімпіади мене готувала вчителька економіки Світлана Заєць. Розумію, що для успіху на національному етапі мені потрібно докласти значних зусиль, але я до цього готовий, поділився з нами Антон.

Антон Сидорець позмагається з 82 іншими учасниками за можливість отримати гранти на навчання у Київській школі економіки і грошову винагороду, а також захищати честь України на міжнародному фіналі у Греції.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).