За ініціативи Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського минулого року розпочалося очищення Золотоноші від білбордів. Пише Золотоноша.сіті. Ці велети стояли вздовж автомобільних доріг, переважно на центральній вулиці Шевченка. Буревій 2017 року показав всю небезпеку такої реклами, а також низка інших причин підвели владців до думки, що їх варто прибрати. Таким чином, донині у Золотоноші лишався тільки один такий рекламний щит.

Відповідно до рішення виконавчого комітету про демонтаж рекламних засобів на території Золотоноші, власникам владці рекомендували самостійно провести демонтаж, оскільки термін дії договору закінчився. Втім рекламодавці проігнорували цей заклик, залишивши без уваги листи управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин. Тому було прийняте рішення позбутися щита силами комунальників.

У висновку, віднині Золотоноша цілком і повністю звільнилася та вийшла із тіні рекламних гігантів – останній білборд, неподалік спеціалізованої школи інформаційних технологій, пішов на спочинок.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).