18 квітня на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відкрилася педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини». На виставці представлено  творчі доробки педагогічних колективів і окремих працівників  закладів освіти, самодіяльних громадських об’єднань педагогів, творчих груп, методичних кабінетів та відділів освіти районів, міст та територіальних громад області.

За високі успіхи у популяризації творчих здобутків педагогічних працівників закладу на Міжнародних і Всеукраїнських освітянських виставках пам’ятною відзнакою “Імідж освіти Черкащини” нагороджено Золотоніську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради.

За системну роботу щодо популяризації інноваційної діяльності навчальних закладів Черкащини на міжнародному та всеукраїнському рівнях Дипломом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації “ЛІДЕР ОСВІТИ ЧЕРКАЩИНИ” нагороджено відділ освіти та методичний кабінет Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).