Комунальне підприємство «Золотоніський міський водоканал» переукладає договори на вивезення ТПВ з населенням приватного сектора за контейнерною схемою. Вже з першого жовтня містяни отримають платіжки з розрахунку 22 грн 04 коп з кожного жителя помешкання, а не з одного домоволодіння, як це було донині. Про це повідомляє сайт zoloto.city

Нині цю процедуру пройшли 453 абоненти, на черзі ще 1200. Контролери «Міськводоканалу» налагодили співпрацю з головами квартальних комітетів, щоб встановити точну кількість мешканців у кожному домоволодінні. За словами директора комунального підприємства Сергія Кузнєцова, лише за 4 робочі дні вони перезаключили 53 договори з абонентами. Спеціалісти та голови кварткомів виявили 41 покинуте домоволодіння. Протокольно задокументовано 19 відмов на укладення угод нового зразка. Протоколи передані до управління ЖКГ. Мешканцям підготовлені приписи-попередження про порушення загальноміських правил благоустрою. Якщо після вручення приписів порушники позитивно на них не відреагують, матеріали розглядатиме адміністративна комісія міськвиконкому і визначатиме розмір штрафів.

Нагадаємо, що великогабаритні сміттєві баки розміщені на вулицях: Незалежності, 37; Баха, 90; 23 Вересня, 90А; Лікарняна, 7; Миколи Негоди, 24; Панаса Мирного, 5; Черкаська, 85; Черкаська, 121; Шевченка, 68; Грушевського, 4А; Шевченка, 52А; Шевченка, 63; Незалежності, 57; Шевченка, 115 та Карбишева, 40.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).