Міська влада Золотоноші та столична студія звукозапису “Master Vox Records” запрошують юних українських співаків на традиційний фестиваль патріотичної пісні “Героям Слава!”, котрий відбудеться 21-22 вересня у Золотоноші. Про це повідомляє заслужений артист України Юрій Васильківський на своїй сторінці у Фейсбук.

Зіркове журі фестивалю очолить народний артист України Анатолій Гнатюк. На конкурсі потрібно виконати дві пісні патріотичної тематики українською мовою. В цьому році учасників розподілять на дві категорії – до 13 років та 13-18 років. Заявки на участь вже приймаються (для тих, хто буде їхати з Києва). Усі охочі мають змогу або написати безпосередньо самому Васильківському, або ж зателефонувати до золотоніського відділу культури – 04737 5-33-29.

В заявці молоді виконавці мають вказати прізвище, ім’я, по батькові, вік, назви та авторів двох пісень, а також особу, яка супроводжуватиме дитину. Точний час та виїзд з Києва буде оголошено за декілька днів до початку.

Як відомо, Всеукраїнський фестиваль патріотичної пісні, проводитиметься у Золотоноші вже вп’яте, щороку збираючи на своїй базі близько сотні виконавців з різних регіонів країни.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).