347 порушень у сфері благоустрою та 122 – щодо недотримання правил паркування та стоянки транспортних засобів виявили протягом серпня муніципальні інспектори управління житлово-комунального господарства. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Службовці сектору інспекції з благоустрою лише протягом останнього літнього місяця виявили 347 порушень. З них 223 – за відсутність у містян договорів із комунальним підприємством на поводження з твердими побутовими відходами. Після першої бесіди з громадянином інспектор вручає письмове попередження – припис, який зобов’язує особу протягом 10 днів позбутися проблеми.

У даному випадку – укласти договір з КП «Міськводоканал». Так 25 містян і вчинили. Ще 5 надали підтвердження – квитанції за оплату послуги – про самостійне вивезення відходів на сертифікований міський полігон ТПВ. З числа ймовірних порушників 8 осіб згодом підтвердили наявність договорів.

Протягом серпня 67 фізичних-осіб підприємців уклали договори на вивезення побутового сміття з надавачем послуг.

114 попереджень муніципальники винесли за інші порушення правил благоустрою: забур’яненість прибудинкової території, не вчасно обрізане гілля дерев, складування будівельних матеріалів біля домоволодінь.

Якщо ви зайнялися ремонтом і заготовили біля двору пісок чи гранвідсів, то повинні взяти дозвіл в управлінні ЖКГ на тимчасове зберігання будматеріалів. Тільки таким чином можна уникнути неприємних ситуацій з інспекторами і не переносити в авральному порядку матеріали на територію двору.

122 правопорушення задокументували службовці сектору інспекції з паркування відділу муніципальної інспекції управління ЖКГ щодо зупинки та стоянки транспортних засобів.

Службовці винесли 39 постанов на загальну суму 12 тисяч 920 гривень. 83 водії отримали усні попередження.

У випадках ігнору сплати штрафів водіями, муніципальні інспектори після закінчення 10-денного допустимого терміну направляють постанови до Державної виконавчої служби для примусового стягнення штрафів. Протягом серпня до службовців-виконавців жодної постанови не спрямували.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).