Щороку 17 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято.

15 вересня, напередодні Дня рятувальника, народний депутат України Віталій Войцехівський, начальник Золотоніської РВА Ірина Тернова, голова районної ради Борис Євмина, заступник міського голови Олександр Флоренко та голови сусідніх громад привітали мужніх, сильних та відважних рятувальників Золотоніського району зі святом. Подякували їм за професійну командну роботу, оперативне реагування на надзвичайні ситуації та постійну готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час гасіння пожеж та рятування життя людей та з нагоди Дня рятівника почесними грамотами було відзначено кращих працівників.

«У таких надскладних умовах, у період війни, ви демонструєте стійкість, зібраність, відвагу та готовність прийти на допомогу незважаючи ні на що. Допомагаєте боротися з руйнівними наслідками ворожого вторгнення. На ваших плечах важлива місія – збереження життя людини»- відзначив Олександр Анатолійович.

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, життєвої енергії, незламної волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).