У той час, коли наші захисники стоять на захисті кордонів України – у наших обов’язках допомогти їхнім діткам впоратись із викликами сьогодення та робити все, щоб знизити у них рівень стресу. Тож, влітку, під час канікул, особливо важливо зайняти корисним дозвіллям час дітей.

Зважаючи на це, днями працівники Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка організували для маленьких гімназистів, татусі яких боронять Україну на передових рубежах зіткнення з ворогом, захоплюючу екскурсію на  ТОВ «Красногірський олійний завод», де їх гостинно зустріли професіонали своєї справи.

У дружній атмосфері, одягнувши фірмові капелюшки, діти почали свою подорож. Фахівці підприємста розповіли малюкам про шлях, який долає соняшникове насіння – від простого зерняти до запашної олії. Згодом заступник керівника агропідприємства відповів на всі питання, які цікавили юнаків. Мандрівка супроводжувалась вікториною з чудовими подарунками.

Попри несприятливу погоду, дорослим все ж вдалось подарувати дітям щирі та незабутні емоції. Насамкінець зустрічі гімназистів пригостили смаколиками і подарували сувеніри.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).